Üldtingimused

 1. Minimaalne tellimuse summa 19€. Üksikute suupistete puhul  minimaalne kogus ühe tellimuse kohta 10tk.
 2. Kõik tooted serveeritakse ühekordsetel kandikutel, karpides või kaussides. Valmistoidud serveeritakse jahutatult. Piltidel on illustreeriv tähendus ning tegelik värv, kuju ja kaunistused võivad mõnevõrra erineda.
 3. Toodete realiseerimise tähtaeg külmadel toitudel on 4 tundi (temperatuuril +2 – +6 kraadi juures).
 4. Tellimused palume esitada hiljemalt 2 tööpäeva (48h) enne tarne aega. Hilisemad tellimused võetakse vastu ainult võimalusel. Palume kiiremate tellimuste puhul ühendust võtta telefoni teel või e-mailiga adr suupisted@suupisted.eu.
 5. Tellimustele on võimalik tasuta järele tulla aadressil Mustamäe tee 4, Tallinn. Kuller teenuse hind Tallinna piires (Mustamäe, Kristiine, Kopli, Kalamaja, Kesklinn, Nõmme, Lasnamäe, Pirita) 5.- Kuller teenuse hind Tallinna lähiümbruses (Laagri, Rae, Saku, Saue, Viimsi, Tabasalu, Peetri) 9.- Kullerteenus partnerid Ziticity ja Foodproff OÜ.
 6. Tellimus võetakse töösse peale arve laekumist. Arve tasumisel palun märgi selgituseks tellimuse number.
 7. Tellimust on võimalik tühistada hiljemalt kaks päeva enne tellimise kuupäeva. Sellise juhul tagastatakse ettemaks 100%. Peale tähtaja ületamist ettemaksu ei tagastata.
 8. Kõik suupisted.eu lehel välja toodud hinnad on kajastatud eurodes ning sisaldavad EV-s kehtivat käibemaksu.
 9. Enne tellimuse vormistamist peab klient olema tutvunud ning nõustunud teenuse tellimistingimustega.
 10. Kõik tarne või tellimusega seotud pretensioonid tuleb esitada 48t jooksul peale tellimuse kätte toimetamist. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.
 11. Jätame endale õiguse sulgeda suupisted.eu tellimiskeskond vastavalt vajadusele, kui meil ei ole võimalik selleks päevaks enam tellimusi vastu võtta.

  Privaatsuspoliitikaga võimalik tutvuda SIIN