Müügitingimused

 1. Veebipoe www.suupisted.eu (edaspidi Veebipood) omanik ja toidu käitleja on Food Management OÜ (registrikood 16445419) asukohaga Jalgpalli  1, Tallinn.
 2. Jätame endale õiguse sulgeda suupisted.eu tellimiskeskond vastavalt vajadusele, kui meil ei ole võimalik selleks päevaks enam tellimusi vastu võtta.
 3. Minimaalne tellimuse summa 24.90€. Üksikute suupistete puhul  minimaalne kogus ühe tellimuse kohta 10tk.
 4. Kõik tooted serveeritakse ühekordsetel kandikutel, karpides või kaussides. Valmistoidud serveeritakse jahutatult. Piltidel on illustreeriv tähendus ning tegelik värv, kuju ja kaunistused võivad mõnevõrra erineda.
 5. Toodete realiseerimise tähtaeg külmadel toitudel on 4 tundi (temperatuuril +2 – +6 kraadi juures).
 6. Tellimused palume esitada hiljemalt 2 tööpäeva (48h) enne tarne aega. Hilisemad tellimused võetakse vastu ainult võimalusel. Palume kiiremate tellimuste puhul ühendust võtta telefoni teel või e-mailiga adr suupisted@suupisted.eu.
 7. Tellimustele on võimalik tasuta järele tulla aadressil Mustamäe tee 4, Tallinn. Kuller teenuse hind Tallinna piires (Mustamäe, Kristiine, Kopli, Kalamaja, Kesklinn, Nõmme, Lasnamäe, Pirita) 7.- Kuller teenuse hind Tallinna lähiümbruses (Laagri, Rae, Saku, Saue, Viimsi, Tabasalu, Peetri) 15.- Kullerteenus partnerid Ziticity ja Food Management OÜ.
 8. Tellimus võetakse töösse peale arve laekumist. Arve tasumisel palun märgi selgituseks tellimuse number.
 9. Tellimust on võimalik tühistada hiljemalt kaks päeva enne tellimise kuupäeva. Sellise juhul tagastatakse ettemaks 100%. Peale tähtaja ületamist ettemaksu ei tagastata.
 10. Kõik suupisted.eu lehel välja toodud hinnad on kajastatud eurodes ning sisaldavad EV-s kehtivat käibemaksu.
 11. Enne tellimuse vormistamist peab klient olema tutvunud ning nõustunud teenuse tellimistingimustega.
 12. Kõik tarne või tellimusega seotud pretensioonid tuleb esitada 48t jooksul peale tellimuse kätte toimetamist. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Müügilepingu kehtivus, kauba-ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kaubale on võimalik tasuta ise järele tulla Jalgpalli 1. Kulleriga saatmise puhul lisandub kaubale tasu kaubakättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kõik suupisted.eu lehel olevad hinnad on koos kehtiva käibemaksuga. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Veebipoe lehel on võimalik tasuda kauba eest pangalinkide kaudu :Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse ainult Tallinnas ja selle lähiümbruses. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kliendi valitud kuupäeval ja vahemikus.

Taganemisõigus

Tellimust on võimalik tühistada hiljemalt kaks päeva enne tellimise kuupäeva. Sellise juhul tagastatakse ettemaks 100%. Peale tähtaja ületamist ettemaksu ei tagastata. Piiratud realiseerimis aja tõttu ei ole võimalik tooteid tagastada (VÕS § 53 lg-s 4 ). Suupisted.eu toodete realiseerimise aeg on külmadel toitudel 4 tundi ja soojadel toitudel 1,5 tundi.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile suupisted@suupisted.eu.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik puuduvate toodetega seotud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse tagab krüpteeritud andmeside pankadega ning sellele infole puudub Veebipoel ligipääs. Suupisted.eu on isikuandmete vastutav töötleja. Suupisted.eu edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud makselahenduste haldajale ja töötleja Maksekeskus AS-le.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile suupisted@suupisted.eu. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Privaatsuspoliitikaga võimalik tutvuda SIIN